Хидраулична преса

2000T SMC Хидраулична преса за FRP резервоари за вода

H Frame SMC Hydraulic Press е главно дизајнирана за SMC кула за ладење.Серво систем, висока прецизност и добра стабилност!

1000T SMC Калапи хидраулична преса машина

Машина за обликување SMC од 1000 тони за производство на капаци на кули за ладење.

H рамка 4000 тони Метална машина за длабоко цртање хидраулична преса за дебела метална плоча

дебела метална плоча длабока преса за цртање, исто така наречена преса за формирање метал, хидраулична преса за длабоко цртање.

Машина за преса со 4 колони 3500 тони за длабоко цртање на метал за лим

дебела метална плоча длабока преса за цртање, исто така наречена преса за формирање метал, хидраулична преса за длабоко цртање, таа е широко користена за метално длабоко цртање, печат.

1000T SMC Калапи хидраулична преса машина

Машина за обликување SMC од 1000 тони за производство на капаци на кули за ладење.Број на артикли:YZ71 Плаќање:T/T,L/C Потекло на производот:Кина Боја:Според барањата на клиентите Пристаниште за испорака:Пристаниште Чонгкинг, пристаниште Шангај Мин. Нарачка:1 Поставете време на испорака: Околу 3 месеци...