Pëlhurë

Pëlhurë poliester pambuku me këmishë kundër rrudhave

Materiali: poliestër dhe pambuk, CVC, TC, 100% pambuk.Lloji i pëlhurës: I thjeshtë, njollë, twill.Teknika: E endura.Veçori: Eko-miqësore, e para-tkurrur, mercerizuese, kundër rrudhave.Mostra: Madhësia A4 dhe mostra falas.Ngjyra: E personalizuar.Pesha: 125gm deri në 240gsm.Gjerësia: 150 cm.Përdorimi përfundimtar: këmisha FOB Çmimi: 0,5 USD - 9,99 USD...

Pëlhurë e endur termike të brendshme termike prej poliestër prej leshi të bluar me kapuç bura

Pëlhurë e thurur prej leshi të bluar me kapuç, bura, pëlhurë e thurura nga poliestër për të brendshme termike. Ngjyrosje për mbrojtjen e mjedisit, pa formaldehid, pa fluor, pa aminë aromatike.Qëndrueshmëria e ngjyrave të mallrave është rreth nivelit 3, mund të personalizohet me standarde të reja evropiane për mbrojtjen e mjedisit, ...

Pëlhurë prej tyli me rrjetë fije najloni prej ari për zbukurimin e dantellave të dasmës

Kjo pëlhurë rrjetë prej tyl i thurur është endur në një fije metalike ari dhe ngjyrat e modelit me pika në pëlhurë janë bardh e zi.Përdorimet e pëlhurave janë: mëngët për veshje, aksesorë për rroba, dekorim etj. Ofroni shërbimin e mostrës.≤50Y51-500Y>500Y2,5$/Y2$/Y1,5$/YNgjyra:...

Fabrika e Kinës Pëlhurë dantelle e qëndisur nga sateni

Qëndisje prej sateni ose pëlhure të tjera të endura, pëlhura mbështetëse ndihet e rehatshme dhe e butë, shumë e përshtatshme për rrobat, veshjet, etj. Trashësia, gjerësia, ngjyra dhe dizajni i qëndisjes së pëlhurës mund të personalizohen, dhe ne mbështesim 5 jardin e prodhimit të mostrës. Shitje direkte te fabrikes se qendisjes na kontaktoni (Wh...

Pëlhurë e thurur me rrjetë shtrirjeje elastike prej najloni të zezë me dizajn lulesh të vogla për të brendshme

Kjo pëlhurë e zezë me rrjetë shtrirjeje është një përzierje najloni elastik.Pëlhura është e thurur me një dizajn të vogël të ndërthurjes me lule.Ne gjithashtu kemi një mori pëlhurash të tjera të thurura për të zgjedhur.≤50Y51-500Y>500Y3.5$/Y3$/Y2.5$/YNgjyra: e personalizueshme

Pëlhura prej sateni të endura me qëndisje të personalizueshme

Qëndisje prej sateni ose pëlhure të tjera të endura, pëlhura mbështetëse ndihet e rehatshme dhe e butë, shumë e përshtatshme për rrobat, veshjet, etj. Trashësia, gjerësia, ngjyra dhe dizajni i qëndisjes së pëlhurës mund të personalizohen, dhe ne mbështesim 5 jardin e prodhimit të mostrës. Shitje direkte te fabrikes se qendisjes na kontaktoni (Wh...

Qëndisje me dizenjo të re Pëlhurë dantelle prej tyl me perla dhe gurë

Pëlhurë dantelle e qëndisur e thjeshtë, e zbukuruar me perla dhe gurë, ngjyrat mund të personalizohen, për fustanet, fustanet etj.OEM dhe ODM janë në dispozicion.Ngjyra: Të personalizueshme/kartat me ngjyra të disponueshme Gjerësia: 50''/53'' o...

Rrjetë plastike e ekstruduar HDPE

Rrjeta plastike e ekstruduar është bërë nga polietileni ose polipropileni me densitet të lartë me cilësi të lartë përmes procesit të nxjerrjes nga rrjeta plastike dhe produkte rrjetash të ndryshme.

Pëlhurë mbrojtëse nga dielli 100% HDPE Vela me hije të papërshkueshme nga uji

Vela me hije ndahet në vela me hije që ajroset dhe vela me hije të papërshkueshme nga uji. Vela me hije me frymëmarrje është bërë nga polietileni me densitet të lartë që mund të bllokojë rrezet e dëmshme UV të diellit, por gjithashtu të ulë ndjeshëm temperaturën poshtë.

Rrjetë trampoline / rrjetë pishinë

Rrjeta e trampolinës është e bërë nga polipropileni dhe e mbushur me karbon, kjo pëlhurë e endur ka rezistencë të lartë në tërheqje, mbrojtje të shkëlqyer UV dhe është rezistente ndaj mykut dhe ujit.Fijet janë të ndërthurura termikisht për të siguruar një sipërfaqe më të lëmuar dhe të stabilizuar që mund t'i rezistojë përkuljes së vazhdueshme...

Pëlhurë me hije HDPE/ Rrjetë skela

Pëlhura e hijeve është prodhuar nga polietileni i thurur.Është më i gjithanshëm se pëlhura me hije të endura.Mund të përdoret gjithashtu si rrjetë skelash, mbulesë sere, rrjetë kundër erës, rrjetë dreri dhe shpendësh, rrjetë breshëri, verandë dhe hije oborri.Garancia e jashtme mund të jetë 7 deri në 10 vjet...

12Tjetra >>> Faqe 1/2