Фабрика во Кина со извезена сатенска чипка ткаенина

Вовед

Везење од сатенска или друга ткаена ткаенина, потпорната ткаенина се чувствува удобно и меко, многу погодна за наметки, облека, итн. Дебелината, ширината, бојата и дизајнот на везот на ткаенината може да се приспособат, а ние поддржуваме 5 метри за правење примероци. Директна продажба на фабрика за вез, контактирајте не (WhatsApp: +8618050295527).Боја:Достапни се приспособливи/картички во бојаШирина:50"/53" или приспособливоБренд: WhatsApp:+86 18050295527Пример:БЕСПЛАТНА ГОЛЕМИНА А4Ткаенина за поддршка:ТкаенинаТехнологија:ВезењеСостав на конец:Полиестерски конецПакување:15 јарди/пакетЧувство на рака:Мека, Сомт

Детали за производот

Ознаки на производи

Галерија

Брзи детали

Тип на бизнис: Производителот
Тип на снабдување: Поставете по нарачка
РЕД: Ткаенина од чипка
Предност: Низок MOQ и брза испорака
Место на потекло: Жеџијанг, Кина и Фуџијан, Кина
КВАЛИТЕТ: Висококвалитетен материјал
ПАКУВАЊЕ: Опција А: Пакување во ролна (Користете хартиена цевка)
Опција Б: Пакување од картон
Опција В: Преклопено пакување / Сериско пакување
Опција Д: Како ваши барања.
НАДВОРЕШНО ПАКУВАЊЕ: Опција А: Торба за ткаење / Ткаена торба
Опција Б: Случај картон
Опција В: Лабаво пакување
Опција Д: Како ваши барања
ИСПОРАКА: Море/Воздух/Експрес

 

Извештаи за производи


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

    Професионален технички инженер посветен да ве води

    Според вашите реални потреби, изберете ги најразумните севкупни процедури за дизајн и планирање